Sevgilim adet kanaması bittikden hemen bir gün sonra, arkadan ilişki yaptık ama kanaması olmuş neden olabilir?

Sevgilim adet kanaması bittikden hemen bir gün sonra, an*l ilişki yaptık ama sevgilim ile ayrıldıkdan 10 dakika sonra sevgilimin vajna kısmından kan geldini söyledi sizce neden olabilir zararlımıdır şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Adet dönemi bitmiş olmayabilir.