Merhaba sevgilimle ilişki sırasında prezervatif yırtıldı ve ben içine boşalmışım. 2 defa daha içine boşaldım

Merhaba sevgilimle ilişki sırasında prezervatif yırtıldı ve ben içine boşalmışım. ama gün içerisinde 3. defada içine boşaldım daha önce 2 defa zaten boşalmıştım hatta 2. ile 3. arası 30 dk filan vardı şimdi merak ettiğim hamile kalma olasılığı yüzde kaçtır artık 3. de pekte sperm kalacağını zannetmiyorum yanılıyormuyum? ertesi gün hapı kullanamsına gerek varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Yanılıyorsun.Sevgilini gebe bırakmak için elinden geleni esirgememişsin. Ertesi gün hapı kullanması eğer ilişki yeniyse işe yarayabilir.

s******* :

hayır beni yanlış anladınız sanırım 3 defa içine boşalmadım ilk ikisinde dışarı boşaldım ama 3. de içine boşaldım yanlışlıklı yinede risk büyükmü diyorsunuz ?

Cevap:

Tabiki risk var.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.