Adet gecikmem var ama gebelik testi negatif çıktı. Hamile olabilir miyim?

Son adet günüm 20 ekim.Sevgilimle 6 kasımda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.spermleri hiçbir şekilde vajina üstüne gelmedi.ama zevk suyundan korktum.adetim normaldede çok düzenli değil ama 28 kasım da fortel gebelik testi alıp yaptım.Çok net tek çubuk yani negatif çıktı.hamile olma olasılığım?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz hamileliğin olmadığını söylüyor. Ancak adet gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanızı öneririz. Eğer gene negatifse adet gecikmeniz başka rahatsızlıkların habercisi olabilir. Bir doktora gitmelisiniz.