Adet gecikmemin 1. günü Beta HCG değerim 156 iki gün önce de 60 idi sizce hamile miyim?

 İyi akşamlar adet gecikmemin 1. günü hcg değerim 156 iki gün önce de 60 idi sizce hamile miyim idrar testi silik kırmızı çıkıyor hergün

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz 1 haftadan daha fazla olursa gebelik testi yaptırmanız daha doğru cevaplara ulaşmanızı sağlayacaktır.