Merhaba dun hcg hormon testim 17.56 cikti

Merhaba dun hcg hormon testim 17.56 cikti . Fakat bu sabah regl oldum . Adet tarihim 5 gun gecikmisti. Hamile olabilirmiyim? Degilsem hcg degerim neden 17.56 cikmis olabilir? Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....