Adet günüm 4 gün geçti. Beta hcg testi yaptım 3,40 oranında değer çıktı..halen adet olmadım..belimde ağrım çok var?

Adet günüm 4 gün geçti. Beta hcg testi yaptım 3,40 oranında değer çıktı..halen adet olmadım..belimde ağrım çok var..hamilemiyim..bilemedim.testi yaptıran laboratuvar uzmanı bu değer he gün yükselebilir.bir doğum uzmanına görünmek gerektiğini söyledi..

Tahlil.com Cevabı : Uzmanın tavsiyesine biz de katılıyoruz. Adet gecikmeniz devam ederse ilgili doktora gitmenizi öneririz.