Adet günümde 12 gün geçti hamilelik testi yaptım negatif ama emin değilim bana yardımcı olur musunuz?

erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık erkek arkadaşım vajinama yakın boşaldı adet günümü de 3-4 gün geçtikten sonra ilişki yaşadık şimdi ise adet günümde 12 gün geçti hamilelik testi yaptım negatif ama emin değilim bana yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma olasılığınız düşük ancak adet olmaz iseniz testi 1 hafta sonra tekrarlayın..