Adet gunumun 2. gunu ters ılıskı yasadık bosalma oldu

Adet gunumun 2. gunu ters ılıskı yasadık bosalma oldu ve adet gunum normal olarak 5-6 gun surdu daha sonra hamıle olabılır mıyım dıye stres yaptım sımdı de adetım bıtmesıne ragmen karnımda agrılar guruldamalar ve kramp gırer gıbı agrılar oluyo acaba bu psikolojikmi yoksa boyle bı ıhtımal olabılır mı

Tahlil.com Cevabı : Bu tür belirtiler genellikle an*l ilişkiler sonrasında olabilen rahatsızlıklardır..

a********** :

Sevgilimle ters ilişkiye girdik arkasına boşaldım ama 1 gün sonra adeti oldu adeti her ay olduğu gibi 8 gün sürdü bir şey olur mu hamile kalma riski var mı?

Cevap:

İlişki sonrasında adet kanaması görüldüğü için böyle bir risk bulunmuyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.