Merhaba, adetimden 1 hafta sonra iç çamaşırları üzerimizdeyken sürtünmeyle ilişkiye girdik?

 Merhaba, adetimden 1 hafta sonra iç çamaşırları üzerimizdeyken sürtünmeyle ilişkiye girdik. 1 ay sonra bir kanamam oldu. regl olup olmadığını anlamak için 9 tane test yaptım ve hepsi negatifti. 9 haftalık gebelikte yapılan testler kesin sonuç verir mi? şimdiki reglim yine 10 gün gecikti.

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testi kesin sonuç verecektir.