Merhaba hocam geçen ayın 27 hasta olmuştum ayın 31 gibi de bitti eşimle bittikten sonra ilişkiye girdik

merhaba hocam geçen ayın 27 hasta olmuştum ayın 31 gibi de bitti eşimle bittikten sonra ilişkiye girdik ama adetim devam etti şuanda da belimde ve sırtımda batma hissi sık idrar,akıntım,aşerme,karın bölgemde şişlik,ayak altlarımda yanma gibi durumlar var sizce hamile olabilirmym hastalığıma daha 15

Tahlil.com Cevabı : Bu tür belirtilerle hamilelik vardır denilemez adet gecikmeniz olursa test yaparsınız..