Adet kanaması olan biri hamile olabilir mi?

Merhaba. 19 şubat ilişkim oldu. Normal adetimi gordum. 19 nisanda kan testim 0.100 çıktı. 27 nisanda Kan testi yaptırdım 0.03 çıktı. Adet gören bir kadın hamile kalabiliyormuş internette okuduğuma göre kan testi her zaman doğru sonuç vermeye biliyormuş. Bu okuduklarımın ne kadar doğruluk payı var ?

Tahlil.com Cevabı : Çoğunlukla adet kanaması ile hamileliğin oluştuğunu haber veren yerleşme kanaması karıştırılır. Düzgün bir adet kanamasının görülmesi hamilelik ihtimalini ortadan kaldırır. Site içerisinde konu ile ilgili yazımızdan daha çok bilgi edinebilirsiniz. Yazımız için tıklayınız.