Bakireyken hamile kalınır mı?

 Sevgılım 20 yasında ve dün surtunme yoluyla hemde an*l yoldan ılıskıye gırdık ben bakıreyım vajınama sperm degdımı degmedımı bılmıyorum fakat bırazcık vajınamın ıcıne gırdı erkek arkadasımın organı hamıle kalırmıyım bakıreyken hamıle kalma ıhtımalım varmı boyle bıseyı hemen nasıl onlerım yardım edın

Tahlil.com Cevabı : Korunmaz ve vajinayla teması olan her ilişki de hamilelik söz konusu olabilir. Bakireliğin devamlılığı hamile kalmayı engellemez.