Yarın adet olmam gerekiyor. Karnımda kırmızılık var. Hamilelik belirtisi mi?

 Ben her ay düzenli olarak 28 günde bir adet olurum gecen ay 5 nisan da oldum bu ay yarin olmam gerekiyor göbeğimde bir cikinti ve kirmizilasma oldu. kasık ve bel ağrım cok fazla defa böyle oluyor bir gebelik başlangıcı nın olmasi söz konusu olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınızı adet gecikmesi yaşamanız durumunda gebelik testi yaparak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.