Adet olduktan 8 gün sonra arkadaşım ile ilişkiye girdim. İçime boşalmadı ama adet olmam gereken zamanı 1 hafta geçti.

 Adet olduktan 8 gün sonra arkadaşım ile ilişkiye girdim. İçime boşalmadı ama adet olmam gereken zamanı 1 hafta geçti. Aile korkusundan doktorada gidemiyorum stress yapıyorum çok hamile miyim dir sizce?

Tahlil.com Cevabı : Bir gebelik testi alıp yaparak sonuca bakabilirsiniz.