Bugün hamilelik testimin sonuçları çıktı beta hcg (H) 49.91 olarak çıkmış hamile miyim ?

 Bugün hamilelik testimin sonuçları çıktı beta hcg (H) 49.91 olarak çıkmış hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Evet hamilelik bulgusu

s************** :

Hamilelik testimin sonuçları çıktı beta hcg (H) 49.91 olarak çıkmış hamile miyim kist belirtisi de olabilir mi peki bu

Cevap:

Beta HCG değeriniz henüz çok yeni bir hamileliği gösteriyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.