Adet öncesi hassaslaşan göğüslerim hala hassas dokununca acıyor.

Adetimden iki gün önce eşimle korunmalı birliktelik yaşadık ve normal adetimi oldum. fakat adetimden 12 gün geçmesine rağmen, adet öncesi hassaslaşan göğüslerim hala şiş ve hassas dokununca acıyor. Sebebi ne olabilir? Göğüslerim neden hala hassas? Hamile kalmış olabilir miyim? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Göğüslerinizin şiş veya hassas olması tek başına bir hamilleik belirtisi olamaz.Hamilelik riskiniz yok denebilir, ancak adetiniz normalden az veya kısa sürdü ise test yapmanızda fayda vardır.