Adetim bittikten 3 gün sonra sevgilimle seviştik

adetim bittikten 3 gün sonra sevgilimle sevitik benim üstümde bişi yoktu onda sadece baksır vardı zevk suyu baksırına bulaşmıstı bizde sürtünerek seviştik baya. hamile olabilir miyim gobeğim şişiti başım donüyo belim agrıo yardım edin lütfen :(

Tahlil.com Cevabı : Riskli bir dönemde ilişkiniz olmuş ancak anlattığınız şekilde oldu ise risk yoktur..