Adet sonrası eşimle korunmasız ilişki yaşadım. Sonrasında adet olmadım. Bir günlük lekelenme oldu. Hamile miyim?

24 günde bir adet görmekteyim.Ortalam 5 gün sürüyor.21 kasım da adet gördüm.1 hafta sonra 28 kasım da eşimle korunmasız bir ilişki yaşadık.yarım saat içinde ertesi gün hapını içtim.10 aralık da 1 gün süren bir lekelenmem oldu.devamı gelmedi.20 aralık kan testi yaptırdım negatif çıktı. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Söyledikleriniz hamile olduğunuzu gösteriyor, ancak bir süre daha adet kanaması olmaz iseniz gebelik testini tekrarlamanızda fayda var. Daha net cevaplar alırsınız.