Adet tarihimin üstünden 1 hafta geçti ve ben halen adet olmadım

hocam merabalar benim adet tarihimin üstünden 1 hafta geçti ve ben halen adet olmadım idrar testi negatif çıkıyo kan tahlili için beklemelimiyim yoksa hemen tahlil yapmalımıyım tşk ederim ilginiz için iyi çalışmala

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli bir ilişkiniz oldu ise birkaç gün sonra testi tekrarlayın..