2 saat sonra peynırımsı katı bı akıntım oldu neden acaba

merhaba ben bugun gyno lomexın fıtıl kullandım eczacım ve doktorum ıkısını bırden kullanmamı soyledıler kullandım kullandık 2 saat sonra peynırımsı katı bı akıntım oldu neden acaba bu akıntı normalmıdır yanı fıtılı kullandıktan sonra böyle bırsey olması

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, devam etmiyorsa sorun yoktur..