. Adeti hala devam ediyor hamile kalma olasiligi sizce var mıdır?

Merhaba hocam, kiz arkadasim adetinin 3. Gunundeyken sürtünme yoluyla iliski yasadik bosalma olmadı fakat zevk suyunun degmis olmasından supheleniyoruz. Adeti hala devam ediyor hamile kalma olasiligi sizce var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :  Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik nasıl anlaşılır, hangi tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı düşüktür?Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?