an*l ilişki sonrası elime bir miktar sperm bulaştı sildim ve bir süre sonra parmağımı kız arkadaşımın vajinasına soktum

an*l ilişki sonrası elime bir miktar sperm bulaştı sildim ve bir süre sonra parmağım kız arkadaşımın vajinasına temas etti normalde düzensiz adet görüyor ve yine adeti 4 gün gecikmesine rağmen hala olmadı göğüs uçlarında büyüme, yorgunluk ve sık tuvalete çıkma gibi olaylar başladı hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik ihtimali çok a da olsa vardır, ilişkiden 20-25 gün sonra test yapmanızı öneririz..