Adetim 9 gün gecikti test yaptırdık sonuç 10.42 çıktı doktor 3 gün sonra tekrar çağırdı

Adetim 9 gün gecikti test yaptırdık sonuç 10.42 çıktı doktor 3 gün sonra tekrar çağırdı fakat adet sancısı gibi bi ağrı giriyor kasıklarıma arada tereddüte düştüm

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz ara bir değer. 10 ve üstü Beta HCG değerleri hamileik lehinedir, sizinki de çok az da olsa üstünde.Doktorunuz gerekeni yapmış bir sonraki tahlil sonuçları daha detaylı bilgi verecektir.