hamilelik gibi durum ortadan kalktı mı yoksa kan testinde yaptırsam çıkar mı?

hocam merhaba geçen ay haziranın 10 unda adet oldum bu ay daha olmadım iki gün önce kendim gebelik testi yaptım negatif çıktı yüzde yüz doğru sonuç alıyor muyuz bundan hamilelik gibi durum ortadan kalktı mı yoksa kan testinde yaptırsam çıkar mı şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizde bir hafta veya üstünde gecikme olduğunda test yapmanız daha uygun olur. Kan testi idrar testine göre daha hassas ve tanı koydurucudur.