Adetim gecikti. Hiç bir gebelik belirtisi yok. Hamile miyim?

16 yasındayım erkek arkadasımla ters ilişkiye girdik ve 1 aydır adet olamadım hiç bi gebelik belirtim yok içime boşaldı ama vajinama gelmedi iç çamasırıma bulasmıs olabilir hamile kalma riskim var mı? adetim sürekli düzensiz geliyor bu arada ilişkiye gireli 3 hafta oluyor

Tahlil.com Cevabı : Çamaşır üzerinden bulaşma ile hamileliğin oluşması çok düşük bir olasılıktır. Adetinin gecikmesinin başka sebepleri olabilir. Gecikme devam ederse ilgili doktora görünmeni tavsiye ederiz.