Arka tarafına boşaldım. Hamile kalır mı?

Merhaba ben 16 sevgilim 15 yasinda Sevgilimin adetinin bittikten 2 gün sonra arka tarafına bosaldim hamilelik riski nedir ?? Acill yardim lutfen :((

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya herhangi bir temas olmadıysa hamilelik oluşmaz. Ancak ilişkinizi bilinçli ve tam olarak olgunlaştığınız zaman yaşamanız, her ikinizin sağlığı için de son derece önemli bir unsurdur.