Adetim gecikti ve test pozitif. Hamile miyim?

 Merhaba,25 martta adet olmam gerekirken gecikti 3 gün sonrasında evde test yaptığımda pozitif çıktı.30 martta kan testi yaptırdım fakat değerlerim yükselmemiş ve karın ultrasyonda görünmedi üzerine tekrar evde test yaptım yine pozitif çıktı. Hamile miyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : Testiniz pozitif çıktığı ve adet gecikmesi yaşadığınız için hamilelik ihtimali yüksek görünüyor. Bir süre sonra ultrason muayene ve kanda Beta HCG değeri takibini tekrarlatmanızı tavsiye ederiz.