Adetim olmadı ve sürekli akıntım var.

.Bir hafta önce sevgilimle yakınlaşmamız oldu. ama yanımda boşalmadı banyoda boşaldı hep. şu günlerde adet olmam gerekiyordu ama adetim olmadı ve sürekli akıntım var. bunun sebebi nedir? bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Akıntının nedeni enfeksiyon olabilir.Akıntı devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurun.Gebelik çok uzak ihtimal.