Adetimde düzensizlikler oluyor. Sizce neden?

17 yaşındayım adetim yeni düzene giriyor 5 aydır falan her ay oluyordum fakat ağrısız ve az oluyordum. geçen ay ağrısı 1 hafta önce başladı ve çok yoğun oldum. bu ay ise yine ağrısız oldum ve koyu renk geldi. koyu renk gelince biraz korktum koyu renk gelmesi normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu yaşlarda kimi zaman adetleriniz düzensiz olabilir.ޞikayetleriniz devam ederse bir KADIN doğum doktoruna başvurun

s*************** :

Hocam ben 20 yasindayim 6 aydir evliyim esim de ben de hic korunmadik ilk ay idrar yolu enfeksiyonu oldum doktorun verdigi ilaclarla hastaligi gecirdim. Cocuk istiyoruz ama hamile kalamiyorum son 4 aydir adet duzensizligim var sizce ne yapmaliyim? Hormon testi yaptirmali miyim? Lutfen yardimci olun.

Cevap:

Adet düzensizliğinizin nedenlerinin araştırılması için jinekolojik muayene ve bir takım tahliller yaptırmalısınız. En kısa sürede bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.