Adetimden 12 gun once norlevo kullanmistim tedbir amaçli ondan sonra 2 sefer adet oldum. Norlevo adet düzensizliği yapar mı?

 2 ay önce ki adetimden 12 gun once norlevo kullanmistim tedbir amaçli ondan sonra 2 sefer adet oldum onun etkisi duzensizlik yapmis olabilir mi hocam

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı kullanımı sonrası adet döngüsünde bazı düzensizlikler olabilir.ޞikayetleriniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.