Adetimden 2 gün sonra kadın hastalıklarına kontrole gittim. Doktor yumurtlama gerçekleştiğini 3-4 güne çatlayacağını söylemişti

 Adetimden 2 gün sonra kadın hastalıklarına kontrole gittim. Doktor yumurtlama gerçekleştiğini 3-4 güne çatlayacağını söylemişti. 30-31 günde bir adet oluyorum. Erken yumurtlama gerçekleşmiş. Bu bir sorun mu gebeliğe engel mi.Ne yapmam gerek?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu durum gebelik için bir engel değil.