Adetime 7 gün kala Hcg testi yaptırdım sonuç 2 çıktı şuan adetimden de 2 gün geçiyor yine test yaptırmalı mıyım ?

Adetime 7 gün kala Hcg testi yaptırdım sonuç 2 çıktı şuan adetimden de 2 gün geçiyor yine test yaptırmalı mıyım sizceTahlil.com: Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve

Tahlil.com Cevabı : ları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?

e********* :

Merhabalar 5-6 gün önce yaşanmış bir ilişki sonrası hamile kalmışsam kan tahlilinde çıkarmı? Dün bi nedenden dolayı serum taktırmak zorunda kaldım dr gebelik varmı diye sordu bende olabilir dedim kan tahlilinde çıkmadı ama daha çok yeni olduğu için çıkmamış olabilirmi? Sizce ümitlenmelimiyim.

Cevap:

Bunu tahmin etmek imkansızdır, ancak adet gecikmesi olur ise test yapabilirsiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.