Eşim tüpbebek tedavisi gördü.3 şubat da embriyo transferi yapıldı ve 14 gün sonra tahlilde Hcg=3239 çıktı yorumunuz nedir?

eşim tüpbebek tedavisi gördü.3 şubat da embriyo transferi yapıldı ve 14 gün sonra tahlilde Hcg=3239 çıktı. yani 5 haftalık hamile görülüyor ama 2 hafta oldu transfer yapılalı.. embriyolarımız dondurulmuştu. yorumunuz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerine göre hamilelik ihtimali yüksektir, ultrasonografik olarak da değerlendirilmesi gereklidir..