adetime baktıgında kana hamılemıyım degılmıyım soyleyebılırmı ?

İyi günler kadın dogum uzmanı adetime baktıgında kana fılan hamılemıyım degılmıyım soyleyebılırmı kontrolde ve adetim kan rengım aynı normalden az sadece agrım sıddetlı kasıklarım fılan 2.gun durdu sanırım devam etcek agrım var cunku durması sabah 9 dan 3 e kadar surdu devam etcekmı bılmyrm agrı vr

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz kan tahlili ile gebe olup olmadığınızı belirleyebilir.