Korunmuyorz ama geri çekme yöntemi uyguluyoruz

korunmuyorz ama geri çekme yöntemi uyguluyorz gecen ay 28nde adet oldm ve 10nda 3gün süreli tekrar oldum suan hala adet olmadm bugün 9.günüm 2kere test yaptm negatif çıktı.gecn haftadn beri adet olcakmışm gbi ağrım vardı hala olmadım akıntm var ve midemdede bulantılr oluyo test sonuc vermyo olablrmi

Tahlil.com Cevabı : Adetleriniz düzenli değil gibi görünüyor, bu nedenle 5-6 gün içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..