Genital bölgemde sivilce gibi bir şey çıktı.

Genital bölgemde sivilce gibi bir şey çıktı. 1 hafta önce korunarak bir birliktelik yaşadım. Çıkan sivilcenin resmi ektedir. Sivilce olma ihtimali nedir.

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan bir genital siğil olabilir.Farklı nedenleri de olabilir.Muayene edilmesi gereklidir.Öncelikle cildiye bölümüne muayene olmanızı öneriyoruz.