Adetimi 1 gün geçince kan testi yaptırdım.Beta hcg 20.5 çıktı. 2 gün sonra tekrar test yaptırdım sonuç 27.8 çıktı. Sonuç nedir?Gebelik çok yeni olduğu için az y

Adetimi 1 gün geçince kan testi yaptırdım.Beta hcg 20.5 çıktı. 2 gün sonra tekrar test yaptırdım sonuç 27.8 çıktı. Sonuç nedir?Gebelik çok yeni olduğu için az yükselmiş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu değer yaklaşık olarak 3 haftalık hamile olduğunuzu gösterir ve gün geçtikçe değerin yükselmesi de olağan bir şeydir. Bir kadın doğum doktoruna kese izlenimi için muayene olmanızda fayda vardır