Bhcg 598.6 çıktı adetime göre değerim düşük değil mi? Bu değere göre kaç haftalık hamile olmuş oluyorum?

Benim son adet tarihim 31 Ocak bhcg 598.6 çıktı adetime göre değerim düşük değil mi? Bu değere göre kaç haftalık hamile olmuş oluyorum?

Tahlil.com Cevabı : Bu değer yaklaşık 5 haftalık hamile olduğunuzu gösterir. 5 haftalık gebelik için de değeriniz düşük görünmüyor.