Merhaba bhcg testi yaptım 264.9 çıktı altı gün sonra tekrar yaptım 3085.91 çıktı acaba normal seyrinde mi artıyor anormal bir artış var mı ?

Tahlil.com Cevabı :

3085.91  değeri bebeğinizin 5 haftalık olduğunu gösterir ve bu değer bebeğiniz büyüdükçe,gebelik haftanız ilerledikçe hızla yükselecektir. Gebelikte bu değerin düşmesi risk oluşturur artmasından tedirgin olmayınız.