Adetimin 3.günü hormon testi tüylenmem icin ve ileride cocuk sahibi olmamla ilgili bir problem var mı

Merhaba 21 yasindayımm . Adetimin 3.günü hormon testi tüylenmem icin ve ileride cocuk sahibi olmamla ilgili bir problem var mı test yaptirdim yorumlar mısıniz ? Testosteron =36,48 BETA-HCG =0,1 PROLAKTIN=12,56 DHEA-S = 211,4 FSH =5,4 LH =3,24 TSH =2,39 Estradiol =<20

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.