Sakalım çıkmıyor diye hormon tahlili yaptırdım sizce normal mi?

Merhaba, sakalım çıkmıyor diye hormon tahlili yaptırdım sizce normal mi değerler yaş:19 ..?Prolaktin:17.52 Referans Aralığı: 5-35FSH:1.65 Referans Aralığı: 1.5-12.4Total testesteron:3.69 Referans Aralığı: 3-10.6DHEA-SO4:188 Referans Aralığı: 24-537

Tahlil.com Cevabı : Hormon değerlerin normal, bazı kişilerde yapısal olarak sakal az çıkabilir, ciddi bir problem olacağını düşünmüyoruz.