Adetimin gelmesine 10 gün kala kasık ve bel ağrılarım oldu çok şiddetli bir şekilde adet olmadım adetimden 10 gün geçti 2 defa test yaptm sonuç negatif.

 Merabalar benim adetimin gelmesine 10 gün kala kasık ve bel ağrılarım oldu çok şiddetli bir şekilde adet olmadım adetimden 10 gün geçti 2 defa test yaptm sonuç negatif ama kasık ağrılarım bel ağrılarım aynı şidette devam ediyor ve akııntım çok fazla göğüs uçlarım ağrıyo ne yapmalıyım lütfen bilgilendirrseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Akıntınızın da araştırılması ve tahlil yaptırmak üzere bir kadın dogum uzmanına başvurun.