Adetimin ilk gunu.7.07 acik kahverengi damla ama hergun 23gun boyunca leke oldu 2 haftadir beyaz normal akintim vardi simdi 9gundur yine kahverengi lekeler var

 Adetimin ilk gunu.7.07 acik kahverengi damla ama hergun 23gun boyunca leke oldu 2 haftadir beyaz normal akintim vardi simdi 9gundur yine kahverengi lekeler ama busefer daha cok ve ara sira kasik agrilarim shitdetli goyus agrilarim,hasasiyetim var.gericekme yontemi ile korunuyoz.adetim hala yok.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız.Herhangi bir tahlil sonucu da göndermemişsiniz, intermet ortamında sizleri muayene etmeden durumunuz hakkında görüş bildiremeyiz.