Adetmin son günü ilişkiye girdim ve her ihtimal karşı norvelo içtim ?

Adetmin son günü ilişkiye girdim ve her ihtimal karşı norvelo içtim ve 5 gün sonra tekrar adet oldum ve 3-4 gün sürdü ve bundan 10 gün sonra tekrar ilişkiye girdim ama ilaç içmedim erkek arkadaşım içime boşalmadı 18 mart adet olmam gerekirdi olmadm erken gebelik testi yaptık sonuç negatif hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gerekli önlemleri alarak ilişkiye girmişsiniz testinizde negatif çıkmış hamilelik yok.