agustos ayı 12 sinde adet oldum 16 sında bitti bittigi gün eşimle ilişkiye girdim yumurtlama günü ayın 29 u gözüküyo eşimle adetim bittikten sonra gün aşırı b

agustos ayı  12 sinde adet oldum 16 sında bitti bittigi gün eşimle ilişkiye girdim yumurtlama günü ayın 29 u gözüküyo eşimle adetim bittikten sonra gün aşırı bir gün olup bir gün olmazken şuan ayın 20 si bende bugün kusma mide bulantısı yorgunluk halsizlik oluştu acaba hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırmanız gerekir.