Yaklasik 1 ay once iliskiye girdim, fakat icime bosaldimi bosalmadimi hic farketmedim hatirlamiyorum, adetim 3-4 gun gecikti, ama hafif kahve rengi lekeler geli

Yaklasik 1 ay once iliskiye girdim, fakat icime bosaldimi bosalmadimi hic farketmedim hatirlamiyorum, adetim 3-4 gun gecikti, ama hafif kahve rengi lekeler geliyor acaba hamilemiyimdir?.. Goguslerimde agri var adet gunume yakinlastigindada oluyordu bu gerci..

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi verebilirsiniz.