Ağustosta adetin bitti 14 ağustos ta tekrar kanamam geliyor ve hala devam etmekte.. Tekrar kanamam neden olabilir. Hamile olabilir miyim?

5 ağustos ta adetin bitti 14 ağustos ta tekrar kanamam geliyor ve hala devam etmekte.. Tekrar kanamam neden olabilir. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Eğer adet sonrasında korunmasız bir ilişki yaşanmışsa bu mümkün.