Merhaba 1 ay once adetimin 5. Günü 3aylik korunma amacli ine vuruldum

Merhaba 1 ay once adetimin 5. Günü 3aylik korunma amacli ine vuruldum ama bende hamilelik belirtileri var sizce olma olasılığı varmi? Cevabınız icin şimdi den teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Olasılığınız çok düşüktür, ancak adet gecikmesi var ise test yapmanızı öneririz..