ahsil sonuçlarım aşağıdaki gibidir; Herhangi bir sorun var mı? Bilgi alabilir miyim?

 26 yaşındayım. Tahsil sonuçlarım aşağıdaki gibidir; Herhangi bir sorun var mı? Bilgi alabilir miyim? TSH 3,12 0,27 - 4,2 uIU/mL Kortizol 15,02 Prolaktin 1,95 L 4,79 - 23,3 ng/mL Total testesteron 0,263

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz