Akciğer kanserinin son aşaması nedir isin tedavisi radyoterapi veya ameliyat olmadan geçer mi yasam suresi ne kadar ?

Akciğer kanserinin son aşaması nedir isin tedavisi radyoterapi veya ameliyat olmadan geçer mi yasam suresi ne kadar ? Bunları sizin bilginizi almak istiyorum sitede olanlar genel bilgiler ben sizin geniş kapsamli düşüncelerinizi almak istiyorum lütfen beni aydınlatır misiniz?

Tahlil.com Cevabı :  Bu konuda size daha önce cevapvemiştik, akciğer kanserinin birçok çeşitleri vardır ve hapsinde tedavi yöntemleri ve yaşam süresi farklı olabilir..